GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 35, wczoraj: 116
ogółem: 135 930

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Środowy trening

  • autor: olimpia2003, 2014-12-16 13:37

W środę trening zaplanowany jest na boisku (17:30). Ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne proszę o przygotowanie na trening również czarnej koszulki oraz płaskiego obuwia. W przypadku złej pogody zajęcia odbędą się na hali na Olimpii.

W piątek na os.Rządz (17:30) odbędą się ostatnie zajęcia przed przerwą świąteczno-noworoczną.

Dla osób bardziej zainteresowanych K-P Ligą Halową podaje link do wyników i tabeli tych rozgrywek:

http://www.piotak.com/turnieje-2/kujawsko-pomorska-halowa-liga-mlodzika/sezon-20142015/wyniki-mlodzikow-201415/

 

Przypominam, że opłaty klubowe wpłacamy na konto do 15 dnia każdego miesiąca.


1.runda K-P ligi halowej.

  • autor: olimpia2003, 2014-12-12 11:59

W pierwszej rundzie Kujawsko-Pomorskiej ligi halowej młodzików nasz zespół uda się do Ślesina k.Bydgoszczy, aby zmierzyć się z zespołami Polonii Bydgoszcz II, Polonii Bydgoszcz III oraz SMS Włocławek.

Wyjazd w niedzielę o godz.10:00. Gramy w strojach Masita, jedziemy w dresach Rhinos i białych koszulkach.

Skład: Elszkowski, Blank, Brzóskiewicz, Gliniecki, Nalaskowski, Matevosyan, Szulczyński, Tuleja, Szczepaniak, Kowalski, Borzych, Rozmus, Szczepkowski.

Koszt wyjazdu 25 zł od zawodnika.

Płatne po piątkowym treningu lub w niedzielę.

Planowany powrót ok. godz. 17:00.


Podział na środowe treningi! ZMIANY GODZIN

  • autor: olimpia2003, 2014-12-08 22:19

W środę nasz zespół podzielony zostanie na dwie grupy:

1. grupa trening 18:00 - 19:00 (17:45 zbiórka) boisko.

Blank, Brzóskiewicz, Gliniecki, Matevosyan, Nagel, Nalaskowski, Rozmus, Szczepaniak, Szulczyński, Tuleja

2. grupa sparing  16:00 - 17:30 (15:55 zbiórka) hala os.Rządz ZIELONE KOSZULKI

Elszkowski, Wiśniewski, Mioduszewski, Dudziński, Tubbenhauer, Kowalski, Magowski, Rogalski, Skomski, Szczepkowski, Krawczyk, Borzych

 

W piątek podział na grupy będzie taki sam, a trenować będziemy w następujący sposób:

1. grupa (+Elszkowski) sparing 17:30 - 19:00 (zbiórka 17:15 ) ZIELONE KOSZULKI

2. grupa trening 19:20 - 20:30 CZARNE KOSZULKI

 

PRZYPOMINAM, ŻE OPŁATY KLUBOWE WPŁACAMY NA KONTO ZESPOŁU

(zarówno pierwsza jak i druga drużyna)

DO 15 KAŻDEGO MIESIĄCA.


Kujawsko-Pomorska Liga Piłki Halowej Młodzików

  • autor: olimpia2003, 2014-12-02 09:36

Okres zimowy poza obozem w Pucku urozmaici nam występ w K-P Halowej Lidze Młodzików.

W Lidze weźmie udział 16 zespołów. Terminarz zawodów znajduje się w rozwinięciu.


Obóz w Pucku - lista uczestników.

  • autor: olimpia2003, 2014-11-25 12:24

 

 

 

W rozwinięciu znajduje się listą uczestników zakwalifikowanych na obóz zimowy do Pucka (16-22.02)

 

 

 


Zakończenie jesieni!

  • autor: olimpia2003, 2014-11-21 16:02

W niedzielę rozegramy mini turniej sparingowy, którym zakończymy gry na boisku w tym roku.

Do Grudziądza przyjedzie Gedania Gdańsk, Jedynka Reda oraz Gryf Wejherowo. 

Powołani na sparingi są wszyscy zawodnicy pierwszego zespołu.

Zbiórka o godz.13:00. Gramy w dresach treningowych, czapka AP i rękawiczkach. Proszę o zabranie ortalionów.

Przewidywane zakończenie ok.17:30.


Piątkowe treningi - podział.

  • autor: olimpia2003, 2014-11-20 13:45

W najbliższy piątek nastąpi podział na dwie grupy.

1.grupa trening o godz.17:30 - zbiórka 17:15

Blank, Elszkowski, Szczepkowski, Nalaskowski, Kowalski, Gliniecki, Brzóskiewicz, Matevosyan, Tuleja, Szulczyński, Borzych, Rozmus, Nagel, Szczepaniak.

2.grupa trening godz.19:15 - zbiórka 19:00

Wiśniewski, Dudziński, Mioduszewski, Tubbenhauer, Skomski, Rogalski, Magowski, Krawczyk.

Od przyszłego tygodnia treningi odbywać się będą również na hali wg następującego grafiku:

poniedziałek 16:30 hala os.Rządz (białe koszulki)

środa 17:30 boisko Olimpia

piątek 17:30 hala os.Rządz (zielone koszulki)

 


Archiwum aktualności


Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
PIŁKARZ GOLUB DOBRZYŃ 2:0 SATURN OSTROWITE
PIAST ŁASIN SOKÓŁ RADOMIN
OLIMPIA GRUDZIĄDZ S.A. 2:0 SPARTA BRODNICA
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE 3:2 STAL GRUDZIĄDZ
UKS GOL 2003 BRODNICA 3:0 TKP ELANA TORUŃ
FLISAK ZŁOTORIA 5:3 WĘGROWIANKA WĘGROWO

Statystyki drużyny