GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

PETROKAN SMS CUP 2016- wynik końcowy.

• autor: olimpia2003, 2016-01-16 19:55
We wczorajszym turnieju który odbył się we Włocławku nasza drużyna zajęła bardzo dobre 2 miejsce.Inaugurujący dla nas turniej, mecz zremisowalismy z gospodarzami turnieju UKS SMS WŁOCŁAWEK 0:0.W drugim meczu również nie straciliśmy bramki wygrywając 3:0 po hat-tricku Jakuba Szczepaniaka z Kujawiakiem Kowal.W trzecim meczu mierzylismy się z Orłem Służewo w którym również wygraliśmy 3:1 po bramkach Damiana Rozmusa,Jakuba Szczepaniaka i Radosława Tuleji.W czwartym meczu kończącym nasze rozgrywki grupowe przegraliśmy 1:2 z Włókniarzem Toruń. Bramkę zdobył Jakub Szczepaniak (4 bramki tego zawodnika w fazie grupowej)O 1 miejscu naszej drużyny w fazie grupowej decydowała mała tabela między 4 zainteresowanymi drużynami które miały tyle samo punktów ale okazaliśmy się lepsi przez bilans bramkowy.W ćwierćfinale spotkaliśmy Dwunastkę Włocławek z którą wygraliśmy 1:0 również po golu Jakuba Szczepaniaka (5 gol).Do półfinału trafiliśmy z Włókniarzem Toruń któremu mogliśmy się zrewanżować. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny po kolejnych 2 golach Jakuba Szczepaniaka(6 i 7 gol).Przed finałem rozegrał się mecz o 3 miejsce który wygrała drużyna UKS Lipno pokonując Włókniarza.Po głósnym wejściu obu drużyn rozpoczął się finał. Nasza drużyna straciła gola po pierwszych 4 minutach gry. Szybko wzięliśmy się w garść i gola wyrównującego strzelił Radosław Tuleja. Nasza drużyna przegrała po rozegranych karnych 1:3. (jedynego karnego strzelił Jakub Kowalski).Podsumowując turniej Jakub Szczepaniak zdobył nagrodę najlepszego strzelca turnieju (7 goli), a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Radek Tuleja. Podziękowania dla rodziców za przewóz i wsparcie naszej drużyny. Na Facebookowym profilu drużyny będzie widoczne końcowe zdjęcie zrobione w bramce.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

OLIMPIA GRUDZIADZ S.A. - PROMIEŃ KOWALEWO POMORSKIE
UKS GOL BRODNICA - ELANA III TORUŃ
DRWĘCA GOLUB DOBRZYŃ - SPARTA II BRODNICA
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE - SOKÓŁ RADOMIN

SOKÓŁ RADOMIN 3:1 OLIMPIA GRUDZIADZ S.A.
SPARTA II BRODNICA NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
ELANA III TORUŃ WĘGROWIANKA WĘGROWO