GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Podsumowanie zimowego obozu w Tucholi.

• autor: olimpia2003, 2016-01-31 20:15
Podsumowując dzisiaj zakończony obóz w Tucholi nasza drużyna zakończyła pierwszy etap przygotowań do rozpoczęcia rundy wiosennej Ligi Wojewódzkiej. Obóz potrwał tydzień, w obozie wzięło udział 9 naszych zawodników (w tym 2 bramkarzy) z tego powodu na sparingi z drużyny rocznika 2002 dochodził do nas Ksawery Kopeć który najprawdopodobniej wesprze naszą drużynę w rundzie wiosennej. Nasza drużyna odbywała codziennie 2 treningi (rano na dworze,po południu na hali). Po dobrze przepracowanych 2 dniach zmierzylismy się w sparingu z Wdą Świecie. Po bramkach Jakuba Szczepaniaka i Ksawerego Kopecia ulegliśmy jednak naszemu przeciwnikowi w lidze 2:3 mimo tego że gra naszego zespołu wyglądała całkiem dobrze. W 4 i 5 dzień obozu zawodnicy odczuwali powoli zmęczenie i lekkie urazy jednak nie przeszkodziło im to w dalszym trenowaniu. 6 dzień obozu rozpoczynalismy sparingiem z Chojniczanką Chojnice który tym razem wygraliśmy 4:1 po hat-tricku Ksawerego Kopecia i golu Radka Tuleji (asysty:3 Szulczyński,1xElszkowski).Zawodnicy od razu w lepszych humorach udali się do pokoi a po naszym meczu swój rozegrała drużyna rocznika 2002.Po popołudniu czekał nas turniej na hali kończący treningi na zimowym obozie. Następnego dnia obóz się zakończył a zawodnicy w wesołych nastrojach wrócili do Grudziądza.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

OLIMPIA GRUDZIADZ S.A. - PROMIEŃ KOWALEWO POMORSKIE
UKS GOL BRODNICA - ELANA III TORUŃ
DRWĘCA GOLUB DOBRZYŃ - SPARTA II BRODNICA
NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE - SOKÓŁ RADOMIN

SOKÓŁ RADOMIN 3:1 OLIMPIA GRUDZIADZ S.A.
SPARTA II BRODNICA NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE
ELANA III TORUŃ WĘGROWIANKA WĘGROWO